RENT A CAR

Apartamente KATURIC

Herceg Novi, Obala

Numri i pyetjeve: 6216 Vizita: 113274

Numri i pyetjeve: 6216 Vizita: 113274

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në një pjesë të qetë të qytetit të Herceg Novi, rrethuar me gjelbërim, e drejtë pranë plazhit ka apartamente të mira studio me pamje nga deti.

Pranë janë restorante cilësore, hotele dhe dyqane dhe një stacion autobusi lokal.

Parkimi është në oborr.

Largësia nga qendra e qytetit është rreth 900 metra.

Karakteristika.

- përgjatë grupit dhe ortekëve

- tarracë me pamje nga deti

- parking në oborr

- mini kuzhine me frigorifer

- ajër të kondicionuar

- TV kabllor

- Internet pa tel

- Tharëse flokësh

- krevat fëmijësh (nëse është e nevojshme)

- Të gjitha makinat

DISTANCE:

- Plazhi 20m

- dyqan 25m

- stacioni i autobusit lokal 25m

- restorante 30-50 m

- minimarket 200m.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 900m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 345 123

Emri i pronarit

Nadia Katuric

Dërgo kërkesën