RENT A CAR

Apartamente Kraljevic

Herceg Novi, Njegoseva 83 Topla

Numri i pyetjeve: 2843 Vizita: 70922

Numri i pyetjeve: 2843 Vizita: 70922

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente 150m nga deti dhe setalista 5 Danica cila ka një ofertë të madhe të kafene, restorante, dhe tarraca verore. Një pamje e jashtëzakonshme e Gjirit të Hvar ofron rehati shtesë. Apartamente janë të vendosura mbi Hotel Topla, mundësi për të përdorur një vend parkimi.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 450m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 502 204

Emri i pronarit

Ilija Kraljević

Dërgo kërkesën