RENT A CAR

Apartamente Luka

Herceg Novi, Njegoševa 166, Herceg - Novi, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 885 Vizita: 11718

Numri i pyetjeve: 885 Vizita: 11718

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë ndërtuar rishtas, të vendosura në breg të detit, pranë plazheve me rërë Milasinovic (Popujve) dhe Raffaello. Brenda 30m ka restorante, kafene, ushqim të shpejtë, dyqane, qendër bukurie Relax. Apartamente janë të pajisura plotësisht, kuzhinë me dhomë ngrënie, dhoma gjumi, banjo, ajer te kondicionuar, mikrovalë, TV kabllor, wi-fi ... të përshtatshme për familjet me fëmijë. Çmimi ndryshon para sezonit dhe sezonit ...

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 30m

Në plazh: 30m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 30m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267509086

Emri i pronarit

Andjela Cvjetkovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën