RENT A CAR

Apartamente Milica

Herceg Novi

Numri i pyetjeve: 2906 Vizita: 74789

Numri i pyetjeve: 2906 Vizita: 74789

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

QIRA APARTAMENT NE PESH DHE 3 DHJETOR

APARTAMENT ndodhet 2 dhoma gjumi, kuzhinë, oborr, banjo dhe terras të madh me pamje të mrekullueshme të detit.

Çdo dhomë (1,2,3) ka banjo tuaj dhe kuzhinë të përbashkët, të gjitha të klithmë, TV KABLOVSKI dhe INTERNET bukur,

RËNDËSIA E MIRË NGA MARRËVESHJA.

KUZHINA ËSHTË E SISTEMUAR NË SISTEMIN E NJËJTËM SEE, NË PLAZËN GALIJA, NË TË DREJTËN E PËRBASHKËTA TË HOTELIT 'PLAZA'

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31345888

+38267363416

Emri i pronarit

Milica Cvetkovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën