RENT A CAR

Apartamente Milicevic

Herceg Novi, Brace Grakalica 1

Numri i pyetjeve: 5849 Vizita: 122000

Numri i pyetjeve: 5849 Vizita: 122000

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Milicevic janë të vendosura në pjesën më të bukur të Herceg Novi, në Savina, në një pozicion ideal, afër kompleksit të ri të apartamenteve dhe Hotel Plaza. Ata janë 100 metra nga deti dhe 300 metra nga qendra e qytetit.

Restorantet dhe dyqanet janë afër. Ne ofrojmë apartamente të dyfishtë, trefishtë dhe katërfishtë.

Të gjitha apartamentet janë të pajisura moderne - ajer te kondicionuar, kabllo TV, internet wireless, kuzhinë.

Shumica e apartamenteve kanë pamje nga deti. Parkimi është i lirë.

Koha e hyrjes në banesë është nga ora 12: 00h dhe koha e daljes është 10: 30h. Kostoja shtesë e krevatit është 10 euro në ditë.

Rezervimi bëhet duke paguar parapagimin prej 30%, ndërsa diferenca paguhet kur hyjnë në banesë. Ne ofrojmë një të gjitha-në-një përdorim të makinës për një tarifë, dhe të ftuarit kanë në dispozicion të hekurit dhe krevat fëmijësh. Të gjitha plazhet lokale janë të vendosura përgjatë shëtitores bregdetare nga deti.

Apartamente tona janë të vendosura mbi plazh Golden Bay dhe në afërsi të tyre janë plazhet Koraj, Corovic, Splendido, Copas, Aleksandar, si dhe Plaza Hotel Plaza.

Ne organizojmë transferimet e mysafirëve nga aeroporti dhe prapa - Dubrovniku (Cilipi) dhe Tivat.

Çmimi prej 9 euro për person i referohet presionit dhe nënzhezionit në dhoma të dyfishta

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 792 050

+38231346081

Emri i pronarit

Branka Milicevic

Web site: www.hercegnoviapartmani.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën