RENT A CAR

Apartamente Porto

Herceg Novi, Obala

Numri i pyetjeve: 1143 Vizita: 49476

Numri i pyetjeve: 1143 Vizita: 49476

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente Porto janë të vendosura në qendër të Herceg Novi, në Š kvver në portin e qytetit. Pranë plazhit (rërë, shkëmbore dhe të vogla për fëmijë) restorante, kafene dhe dyqane. Ne kemi 3 apartamente. Secili apartament ka një tarracë me pamje nga gjiri dhe në portin e qytetit. Studio apatrman ka 3 shtretër (një krevat dopio, një të rregullt + një ekstra). Apartament-1 ka tre dhoma dopio dhe Apartament 2 ka tre dhoma dopio

apartament çmimi apartament 30-60 €

apartament-1 35 € - 70 € apartament-2 35 € -70 €
Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 046 006

Emri i pronarit

Bozidar Lucic

Dërgo kërkesën