RENT A CAR

Apartamente SUNSET

Herceg Novi, 35 E65, Kumbor, Montenegro

Numri i pyetjeve: 4108 Vizita: 120267

Numri i pyetjeve: 4108 Vizita: 120267

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Vetëm 25 metra larg detit, në fshatin e vogël të Kumborit, afër Herceg Novit gjenden APARTAMENTET "SUNSET". Kumbor ndodhet 5 km nga qendra e Herceg Novi dhe 20 km nga aeroportet e Tivit dhe Dubrovnikut. Ajo është e bollshme me plazhe të vogla me rërë, guralecë dhe betone dhe është i njohur nga perëndimi më i bukur në Rivieren e Herceg Novi. Për shkak të pozicionit të saj të favorshëm, Kumbor ofron mundësinë e ekskursioneve njëditore me anije nga gjiri i Gjirit të Kotorrit, si dhe ekskursioneve tërheqëse aty pranë dhe zonave të banjës. Të gjitha apartamentet janë të mobiluara me qejf, me madhësi 60 m2 dhe kapacitet deri në 5 persona. Ata kanë një dhomë gjumi të veçantë dhe një dhomë të gjallë të madhe me një tarracë. Pothuajse të gjitha apartamentet kanë pamje nga deti. Ata kanë një kuzhinë dhe banjo të pajisur plotësisht, ajer te kondicionuar, LCD TV, TV satelitor, WiFi, DVD player, tharëse flokësh dhe të sigurt. Ata kanë parkingun e tyre, si dhe dy pishina të vogla në natyrë.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 872 172

Emri i pronarit

Apartmani SUNSET

Web site: http://sunsethn.com/web/index.html


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën