RENT A CAR

Apartamente Samardzic

Herceg Novi, herceg-Novi, I bokeske 39 a

Numri i pyetjeve: 3495 Vizita: 107582

Numri i pyetjeve: 3495 Vizita: 107582

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamentet Samardzic ndodhen në një lokacion unik në Herceg Novi, pranë Manastirit Savin, në ambientin unik të bimësisë mesdhetare, vetëm një shëtitje dhjetë minutëshe drejt qytetit të vjetër dhe Tregut të famshëm Belavista ose, siç nënkupton edhe emri i tij, Sheshi Herceg Stjepan. Plazhet më të mira të Herceg Novi (Corovic Beach, Splendido, Gaul, Golden Bay, Beach Hotel Beach, Beach), etj) janë vetëm 300 - 400 metra larg. Afërsia e shëtitores 7 km të gjatë V Danica siguron udhëtime të shumta me varka në Gjirin e Kotorrit (vizita në Horizonet Blu, Zanjice të bukur dhe Mirisht, Roses dhe shumë plazhe të tjera tërheqëse).

Ne ofrojmë shërbime akomodimi në një ndërtesë familjare-banesore. Kemi një apartament të rehatshëm me katër shtretër, me një dhomë gjumi të veçantë dhe një ballkon me pamje nga hyrja në Gjirin e Kotorrit, si dhe dy apartamente të rehatshme me tre krevate.

Të gjitha apartamentet janë njësi vetë-përmbajnë me një hyrje të veçantë, me ajër të kondicionuar dhe të shfaqë pa Wi-Fi, TV kabllor LCD, një kuzhinë të pajisur dhe një banjo. Ne nuk kemi dhoma, vetëm apartamente. Vizitorët e pronës kanë parkim falas në trotuar (zonë publike).

Mimi i apartamentit varet nga data dhe gjatësia e qëndrimit, si dhe nga numri i personave.

Gjelbërimi dhe bimësia e Savina Dubrava, një pjesë e qetë dhe familjare e qytetit, sigurojnë kushte të shkëlqyera për një festë të vërtetë. Ne po ju presim

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267534310

Emri i pronarit

Mira Samardzic Seka

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën