RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma Goca

Herceg Novi, Save Kovacevica 74

Numri i pyetjeve: 2837 Vizita: 54490

Numri i pyetjeve: 2837 Vizita: 54490

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Shtëpia ka disa njësi të pajisura për qëndrim të rehatshëm dhe pjesën tjetër të miqve.

Banesat dhe dhomat me banjë private dhe tarraca janë të vendosura në zonën më të bukur turistike të Herceg Novi, afër Hotelit Beach. Rrethuar nga palma dhe bimësi mesdhetare, vetëm një 5-minuta në këmbë nga plazhet e qytetit dhe shëtitorja e famshme Pet Danica me restorante dhe kafene, shtëpia ofron strehim cilësor dhe akomodim të rehatshëm, dhe një atmosferë shumë të këndshme.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269208317

00381652073337

+382 31 346 217

Emri i pronarit

Gordana Novovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën