RENT A CAR

Hunguest Hotel Sun Resort

Herceg Novi, ul. Sveta Bubala

Numri i pyetjeve: 2 Vizita: 44762

Numri i pyetjeve: 2 Vizita: 44762

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Hunguest Hotel Sun Resort është 400 metra i gjatë dhe ndodhet në afërsi të shëtitores, në bregdet. Midis vegjetacionit të dendur mesdhetar, palma dhe gjethevërës, ka pesë ndërtesa hoteliere dhe katër shtëpi apartamentesh që janë duke pritur për mysafirët. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar, kanë banjo të tyre, dhe nga shumica e dhomave ka një panoramë të bukur në gjirin Herceg Novi, pjesë e Gjirit të Gjirit të Kotorrit. Mysafirët mund të gëzojnë plazhin e tyre në bregdet, fusha sportive, pishina dhe qendra Wellness. Kompleksi i hotelit ka dy restorante dhe një restorant. Guests mund të përdorin të gjitha shërbimet e parkut të hotelit pa marrë parasysh se cila pjesë e kompleksit të hotelit është e vendosur. Hoteli është gjithashtu i përshtatshëm për organizimin e konferencave. Salla moderne e pajisur me sallë të madhe dhe shitje seksionare, vende të përshtatshme për organizimin e punëtorive dhe seminareve. Guests e hotelit mund të parkojë makinën e tyre në garazhin e hotelit. Zgjedhja e llojeve të dhomave dhomë dyshe dhomë dyshe me xhakuzi ose dush me funksion masazh apartament me dy shtretër një apartament me dy krevate me një aneks kuzhine suite të dyfishtë me xhakuzi Në apartamente të të gjitha kategorive është e mundur të vendosni një shtrat shtesë. Apartamente me një aneks kuzhine dhe xhakuzi janë të lidhura me një apartament të zakonshëm, duke ofruar një strehim ideal për familjet dhe familjet e vogla. Në katin përdhesë të ndërtesës Primorka dhe në tarracat e rritura ka një "oazë" që i shërben të ftuarve për freskim. Qendra Wellness shtrihet nën qiellin e qartë dhe në pjesën e mbuluar do të gjeni disa jacuzzi, dhomë me diell, sauna tradicionale dhe infra, dhoma masazh, manikyr, pedikyr, floktar. Duke dalë nga oaza e mbuluar, të ftuarit e hotelit hyjnë direkt në zonën e ajrit të hapur. Qendra Wellness mund të përdoret nga të gjithë mysafirët e vendosur në kompleksin hotelier. Oferta ekskursive: Udhëtim me varkë: Ishulli Perast (4-5 orë) Drejtimi në gjirin e Herceg Novi (Igalo, Njivice, Mamula etj. Rreth 2 orë Udhëtimi i autobusit: Ekskursion ditor (Herceg Novi, Kotor, Cetinje, Budva) Herceg Novi (ndonjë gjë në qytet) Kotor (nën titullin e UNESCO-s - ekskursion gjysmëditor) Dubrovniku (nën mbrojtjen e UNESCO-s - ekskursion gjysmëditor) Cetinje - kryeqyteti i kryeqytetit Budva (ndonjë gjë në qytet) Sv.Stefan (qyteti-hotel) Manastiri i Ostrogut - një udhëtim gjithë ditësh
Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën