RENT A CAR

KUJTESA KRYESORE - APARTAMENTET Herceg Novi

Herceg Novi, Trg Nikole Djurkovica, Crna Gora

Numri i pyetjeve: 322 Vizita: 13585

Numri i pyetjeve: 322 Vizita: 13585

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamentet e rinovuara dhe të mobiluara moderne janë të vendosura në zemër të qytetit të vjetër në zemër të qytetit dhe në një nga pjesët më të bukura të Herceg Novi. Ata janë pozicionuar mirë me pamje të hapur dhe shumë dritë dite.

Ata janë rreth 5 minuta më këmbë nga deti dhe plazhi i famshëm i qytetit Skver. Apartamentet arrihen nga një hyrje e veçantë në anën e sheshit, ku mund të futni një tarracë të gjerë. Apartamentet janë të rrethuar nga bare kafeje dhe restorante me kopshte. Zyra turistike, biblioteka e qytetit, bankat, farmacia, buke, dyqanet ushqimore dhe tregu i qytetit janë rreth 30 deri në 40 metra larg. Të gjitha monumentet dhe monumentet e rëndësishme kulturore dhe historike të qytetit ndodhen në afërsi të menjëhershme.Këto janë dy njësi, plotësisht të ndara, me përmasa 27 dhe 40 metra katrorë.

Apartamenti i parë - MAIN SQUARE Studio - është në katin e parë, me madhësi 27 metra katrorë. Ka tre shtretër (krevat dopio + dyshe - krevat muri), një aneks kuzhine të pajisur me një vitore dhe frigorifer, si dhe një banjo me dush. Apartamenti mbikëqyr Kullën e Sahatit dhe sheshin kryesor të qytetit.

Suita e Dytë - KUJTESA KRYESORE Dupleks - E vendosur në katin e dytë, me madhësi 40 metra katrorë. E gjithë brendshme dhe të gjitha orenditë pasqyrojnë një kombinim të stilit të vjetër dhe modern të dizajnuar. Në nivelin e parë është dhoma e ndenjes me një kuzhinë të hapur. Hapësira e plotë është e ndërthurur në mënyrë harmonike me materiale natyrore dhe ngjyra. Megjithë ngjyrën e përmbajtur, hapësira duket interesante për shkak të strukturës së pasur dhe të larmishme të materialit: dysheme druri fshatar, tulla të hekurosura fillimisht dhe kontraston me sipërfaqen e pjekur të mobiljeve. Përveç dhomës së ndenjes, kuzhinës, banjës me dush dhe çati, apartamenti ka edhe një dhomë gjumi në galerinë e bollshme me një krevat dopio mbreti dhe dy dritat e dritës. Gjithashtu, një shtrat shtesë si një shtrat muri i palosur është ndërtuar në dhomën e ndenjes nën hapësirën e galerisë. Apartamenti ka pamje nga deti, malet, Kanli dhe Kulla e Sahatit dhe sheshi kryesor i qytetit.

Të dy apartamentet janë me ajër të kondicionuar dhe të shfaqë një TV kabllor me ekran të sheshtë, si dhe lidhje Wi-Fi në internet.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 10m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+436645238866

+38765 616 460

+381 64 2200 145

Emri i pronarit

Djukaric

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën