RENT A CAR

Studio Jelic

Herceg Novi, Setaliste Pet Danica 56

Numri i pyetjeve: 2584 Vizita: 46930

Numri i pyetjeve: 2584 Vizita: 46930

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Kemi mbi njëzet vjet eksperiencë në strehimin privat dhe marrjen me qira, të gjitha në sajë të prindërve të mi. Falë pritjes dhe mirëdashjes së tyre të ngrohtë, mysafirët u kthyen nga viti në vit, kështu që tani kemi gjashtë apartamente studio dhe një apartament me dy dhoma gjumi. Akomodimi në një shtëpi familjare STUDIO JELIC ka pesë apartamente studio (14-16m2), nga të cilat 4 janë të vendosura në papafingo dhe 1 në katin përdhesë. Të pesë studiot janë të ajrit të kondicionuar, me banjo private, tharëse flokësh, TV, DVD (filma të pajisur), internet wireless. Dy studio kanë ballkone me pamje nga deti (No3 & No4) dhe njëri ka një ballkon me pamje deti të pjesshme (No1). Studio No5 ka një tarracë në kopsht pas shtëpisë. Katër studio kanë një aneks kuzhine (No1, No2, No3, No5) dhe një (No4) frigorifer dhe kazan vetëm. Apartament me tre krevate (Nr.6) me pajisje dhe mobilje të reja (30 m2) ndodhet në katin përdhesë. Lehtesirat: Ajër i kondicionuar; kuzhinë të pajisur plotësisht me frigorifer / frigorifer, furrë halopgjen si dhe kazan elektrike dhe thotë dolli, TV kabllor, DVD (filma), libra, qasje në internet wireless, banjo (dush kabina, makinë larëse, tharëse flokësh, tharëse rroba); tarracë ujore. Pasi që nuk ka hapa, banesa është e përshtatshme për personat me lëvizshmëri të kufizuar.

Ne besojmë që ju do të pëlqeni ofertën tonë dhe nëse doni më shumë informacion ose rezervim mos hezitoni të na kontaktoni:

Davor Jelic / Olivera Jelić

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 346 210

38267509090

Emri i pronarit

Davor Jelic

Web site: www.studiojelic.weebly.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën