RENT A CAR

Apartamente AMOR

Igalo, Njegoseva b.b.

Numri i pyetjeve: 1993 Vizita: 44970

Numri i pyetjeve: 1993 Vizita: 44970

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Amor janë të vendosura në Igalo, pikërisht mbi Šetališta 5 Danica.

Ne ofrojmë:

Apartament me dy dhoma gjumi (Kapaciteti 6 persona)

Një apartament dhomë (kapaciteti 5 persona)

Një apartament dhomë (kapaciteti 4 persona)

Apartament Studio (kapaciteti 4 persona)

Apartament Studio (kapaciteti 3 persona)

Ndërtesa është e ndërtuar rishtazi dhe ka apartamente luksoze të pajisura (trefishtë, katër-krevat dhe pesë-krevat).

Të gjitha apartamentet kanë: kuzhinë, banjo me dush, ajer te kondicionuar, TV satelitor, ballkon me pamje nga deti dhe Herceg Novi Bay, pa u ndalur me ujë.

Brenda ndërtesës gjendet Amor Bath dhe pizzeria Amor. Menjëherë mbi apartament ka edhe një parking në qytet.

Për më shumë informacion, na kontaktoni me telefon dhe viber.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në dyqan: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 847340

0038267575002

Emri i pronarit

Apartmani AMOR


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën