RENT A CAR

Apartamente BEKO

Igalo, II Dalmatinske bb, Igalo

Numri i pyetjeve: 321 Vizita: 11161

Numri i pyetjeve: 321 Vizita: 11161

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente BEKO janë të vendosura në Herceg Novi - Igalo. Jeni 500 metra larg nga deti. Objekti ofron apartamente dhe apartamente të dyfishtë, të trefishtë, me katër shtretër në studio, të cilat kanë banjo, kuzhinë, ajer te kondicionuar, TV të sheshtë, pa Wi-Fi, parkim falas. Një pjesë e banesës ka ballkone të mëdha me pamje nga deti, si dhe një zonë të këndshme dhe të qetë të shtrojë dhe vuaj prapa shtëpisë. Dyqani ushqimor ndodhet 5 m nga objekti, dhe restorant express, një strukturë frutash dhe perimesh dhe një zbritje të pijeve 10 mPersoni kontaktues Danijela, numri i telefonit +382 69 217 247

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 10m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 217 247

Emri i pronarit

Vuko Beko

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën