RENT A CAR

Apartamente Bellevue

Igalo, Igalo

Numri i pyetjeve: 2810 Vizita: 48866

Numri i pyetjeve: 2810 Vizita: 48866

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente 'Bellevue' janë të vendosura në një linjë shumë atraktive në Igalo, në një ndërtesë banimi të sapondërtuar. Janë ofruar pesë apartamente, apartamente me dy shtretër dhe tre shtretër dhe një apartament me katër shtretër me një dhomë gjumi më vete. Apartamente janë mobiluar me qejf, të vendosura në katin e tretë të ndërtesës me një ashensor, kanë një tarracë dhe një pamje të bukur të Gjirit të Herceg Novi. Ne ofrojmë apartamente katër-krevatë në katin e parë. Largësia nga deti 20m.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267538955

Emri i pronarit

Tanja Otašević

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën