RENT A CAR

Apartamente DAVID

Igalo, Obala Nikole Kovačevića 35, Igalo 85347, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 3348 Vizita: 108524

Numri i pyetjeve: 3348 Vizita: 108524

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

 • Përgjatë bregut të detit, afër skive të Igalo, Villa David ndodhet me apartamente luksoze. Apartamenti ka një dhomë gjumi të mobiluar elegante, të pajisur me mobilje të reja moderne, LCD TV gjerë, me ajër të kondicionuar me një ballkon të bashkangjitur me pamje nga deti ose në një setaliste. Apartamente kanë një aneks kuzhine funksionale me një frigorifer dhe një banjo moderne. Apartamenti ka një plazh të mirëmbajtur konkrete, ku të ftuarit ndjekin cadra dhe cadra. Plazhi ofrohet vetëm për mysafirët e banesës, e cila garanton paqe dhe qetësi .. Ne ju ofrojmë mundësinë e ekskursionit me anije në Njivice dhe Rosa, si dhe mundësia e transferimit nga aeroporti Tivat / Djilipi në apartament.Parkimi ofrohet dhe ndodhet 50 metra nga shtëpia . Afërsia e plazhit, restorantet e profileve të ndryshme dhe menutë, kafene dhe setalistë të famshëm për më shumë se pesë kilometra, ju garanton një pushim, por edhe lloje të ndryshme argëtimi dhe argëtimi.
 • Lexo më shumë

  Vend

  Në qendër të qytetit: 550m

  Në dyqan: 25m

  Në restorant: 50m

  Kontakt direkt me pronarin

  Kontaktoni pronarin

  Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

  nights (
  -
  )

  Thirrni pronarin

  +38267460837

  Emri i pronarit

  Stevovic Andjela

  Objektet e zgjedhura

  Dërgo kërkesën