RENT A CAR

Apartamente Ivan Kovacevic

Igalo

Numri i pyetjeve: 1762 Vizita: 48789

Numri i pyetjeve: 1762 Vizita: 48789

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në qendër të Igalo, apartament Kovacevic ndodhet më pak se 50 metra larg plazhit.Në ndërtesën e ndërtuar rishtas, apartament ka një hyrje të veçantë,

tarracë, ajer te kondicionuar, TV me një numër të madh të programeve satelitore, internet.

APARTMANI STUDIO ndodhet ne katin e pare, apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar, i pajisur dhe funksional.Parku eshte i sigurte dhe ndodhet prane nderteses Plazhi plazhi, restorante me profile te ndryshme, kafene dhe nje setalist i mirenjohur per me shume se 5km ju garanton nje pushim por edhe lloje te ndryshme argëtimi dhe argëtuese.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267513637

Emri i pronarit

Dragana Kovacevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën