RENT A CAR

Apartamente MONTESUN

Igalo, Sava Ilica 42a

Numri i pyetjeve: 3583 Vizita: 91809

Numri i pyetjeve: 3583 Vizita: 91809

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Rezidenca Montesun ndodhet në qendër të Igalo, rreth 20 metra larg bregut të detit. Ai përbëhet nga apartamente dhe dhoma të mobiluara në mënyrë tërheqëse dhe të mobiluara në mënyrë moderne, duke siguruar strehim të cilësisë së lartë për një pushim të këndshëm. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me ajer te kondicionuar, mini kuzhine dhe TV, si dhe tarracë të veçantë dhe hapësirë parkimi. Afër është banka, zyra postare, Dr. Simo Milosevic, si dhe të gjitha llojet e objekteve të tjera të biznesit dhe sporteve për mysafirët tanë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 331 916

Emri i pronarit

Montesun Residence

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën