RENT A CAR

Apartamente MRACEVIC

Igalo, 29. Decembra 9, Igalo, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 3884 Vizita: 96451

Numri i pyetjeve: 3884 Vizita: 96451

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë apartamente me dy shtretër dhe me 3 krevate: dy apartamente me dy studio në katin përdhes me tarracë, dy apartamente trefishe në studio në katin e parë me ballkone dhe një apartament me tre krevate me një dhomë gjumi më vete në katin e parë me tarracë të pajisur plotësisht. Apartamente janë 30 metra larg nga shëtitore Pet Danica dhe plazh, në qendër të Igalo.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 30m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 324 630

0038269344234

Emri i pronarit

Marko Mracevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën