RENT A CAR

Apartamente Mila

Igalo, Luke Vukalovića 101

Numri i pyetjeve: 1576 Vizita: 96442

Numri i pyetjeve: 1576 Vizita: 96442

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamentet Mila ndodhen në Rrugën Luke Vukalovica nr. 101 në Igalo në breg të lumit Sutorina, i cili derdhet në det, afër vilës së Titos. Ato janë të vendosura 250 metra larg plazhit dhe ofrojnë kushte ideale për pushim. Apartamenti ofron një pamje panoramike të jashtëzakonshme të detit dhe zonës përreth. Ka 7 apartamente në studio secila me hyrjen e vet: tre apartamente dyshe, dy treshe dhe një me 4 + 1 dhe një me 4 + 2 shtretër. Në maj, qershor dhe shtator çmimet janë 20% më të ulëta. Të gjitha apartamentet kanë: WIFI, mini kuzhinë, banjo, tarracë, TV dhe ajer te kondicionuar. Vila gjithashtu ka një kuzhinë verore, një kopsht të bukur për një pushim në mbrëmje dhe një mini marinë me dushe. Ka një parking në një distancë prej 150 metrash, dhe Instituti Simo Milosevic është i vendosur 750m nga banesa, në afërsi të së cilës është një pishinë shtëpie. Informacione më të hollësishme mund të merren duke thirrur numrat (direkt ose përmes dridhjes): +382 69 616 857, +381631662699 ose numrat fikse: +38231332403 dhe +381113240155

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 616 857

+381631662699

+381113240155

Emri i pronarit

Mila Milosevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën