RENT A CAR

Apartamente OTA

Igalo, Apartmani Ota, 29 Decambar 1, 29. Decembra, Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 7089 Vizita: 134824

Numri i pyetjeve: 7089 Vizita: 134824

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Ota janë të vendosura në qendër të Igalo, 20 metra nga plazhi. Ne ofrojmë apartamente të dyfishtë dhe trefishtë. Të gjitha apartamentet kanë një tarracë me pamje nga deti dhe Gjirin e Hercz.

Apartament dyfishtë OTA III (trëndafili) - Dhomë gjumi me krevat francez, kuzhinë, banjo, ballkon me pamje nga deti, TV, ajer te kondicionuar, WiFi, hekur, tharëse flokësh, të sigurt.

Apartament me tre krevate OTA II (jeshile) - Dhome ndenje me krevat francez + krevat te vecante, banjo, kuzhine, tarracë me pamje nga deti, TV, ajer te kondicionuar, WiFi, hekur, tharese, te sigurt.

Apartament me tre krevate OTA I (kuqe) - Dhome me krevat dopio + krevat te vecuar, kuzhine, banjo, ballkon me pamje nga deti, ajer te kondicionuar, TV, WiFi, hekur, tharese flokesh, te sigurte.

Oferta Extra: Apartament / Banesë me 80m2 OTA IV, ka 2 dhoma gjumi, kuzhinë, dhomë të madhe të jetesës, si dhe 2 ballkone me pamje nga trungu. Air condition, Internet, TV, parking. Kapaciteti 4-6 persona. Apartamente janë të vendosura në afërsi të qendrës shëndetësore Mesdhetare Igalo.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 20m

Në dyqan: 15m

Në restorant: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381642945748

Emri i pronarit

Ana Otasevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën