RENT A CAR

Apartamente Pa-Mi

Igalo

Numri i pyetjeve: 1286 Vizita: 49203

Numri i pyetjeve: 1286 Vizita: 49203

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë katër apartamente të trefishtë dhe një të dyfishtë. Pa-Mi 'apartamente janë 200 m larg.

nga plazhi dhe qendra e Igalo, dhe vetëm 15 minuta më këmbë nga qendra e qytetit të vjetër Herceg-Novi.Market është

50 m nga banesa, dhe shtëpia ka sallë pritjeje kozmetike-pedikyr.

Për të gjithë mysafirët tanë ofrohet parking, çdo apartament është ajër i kondicionuar, ka internet dhe tarracën e vet me të

Kopshti. Restoranti më i afërt ka një shëtitje 5 minuta.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

38269289729

Emri i pronarit

Zorica Roganovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën