RENT A CAR

Apartamente Vucetic

Igalo, Skojevska 3

Numri i pyetjeve: 1282 Vizita: 24456

Numri i pyetjeve: 1282 Vizita: 24456

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Vučetić janë të vendosura vetëm 100 metra nga plazhi dhe shëtitore me restorante dhe bare. Të gjitha strehimet ofrojnë falas Wi-Fi, TV kabllor dhe një ballkon të gjatë të mobiluar me pamje nga deti. Përveç apartamenteve Vučetić, ju do të gjeni një treg të gjelbër dhe një supermarket. Instituti për Rehabilitimin Simo Millosheviq dhe stacioni më i afërt i autobusit janë vetëm 50 metra larg. Plazhi mesdhetar është 400 metra larg. Tenis gjykatat dhe objektet për sportet individuale të ujit janë në dispozicion në 1 km nga apartamente Vučetić. Një shëtitore e këndshme mund të arrihet në këmbë në Herceg Novi, 2 km larg. Aeroportet në Dubrovnik dhe Tivat janë rreth 25 km nga apartamente. Shërbimi i anijes është në dispozicion sipas kërkesës dhe për një pagesë shtesë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

068202461

Emri i pronarit

Sandra Vucetic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën