RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma VEGA

Igalo, 29 Decembar 31, Igalo

Numri i pyetjeve: 1588 Vizita: 56537

Numri i pyetjeve: 1588 Vizita: 56537

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente dhe dhoma "VEGA", të rrethuar nga një kopsht i bukur mesdhetar dhe tarracë private, janë të vendosura në pjesën më të bukur dhe të qetë të Igalo, në një distancë prej 200 metrash nga deti. Pranë ka një bankë dhe një treg, aty është Qendra Shëndetësore Mesdhetare - Igalo, 15 minuta larg, dhe qyteti i vjetër i Herceg Novi është 20 minuta i vjetër, me muze, galeri, kisha dhe një marinë për jahte. Të gjitha apartamentet kanë ajër të kondicionuar, TV me kabllo dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht. Të gjitha dhomat janë të ajrit të kondicionuar, me banjo të ndara dhe TV kabllor. Objekti ka rezervën e vet rezervë të ujit. Transferojmë transferimet në aeroportin e Tivarit me një çmim të mirë. Të gjithë mysafirët tanë, nëse dëshirojnë, mund të na bashkohen në ekskursione përgjatë Boka Kotorska, që ne organizojmë me varkën tonë 'VEGA'.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 780 403

Emri i pronarit

Dragana Mendegaja

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën