RENT A CAR

GaMa midis Institutit Igalo dhe plazhit

Igalo, Sava Ilića 23a

Numri i pyetjeve: 1807 Vizita: 85883

Numri i pyetjeve: 1807 Vizita: 85883

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente GaMa Igalo janë apartamente 3 yje, ndërtesë e re, në të gjithë Institutin Igalo, 15 m nga bregu, një mjedis të qetë. Një apartament është në katin përdhes. Ajo ka një tarracë me portën e vet që çon direkt në oborr. E dyta është në katin e parë dhe ka një ballkon me pamje nga deti dhe oborri. Të dyja janë të pajisura plotësisht. Ato përbëhen nga një kuzhinë që e bën një dhomë, dhoma gjumi të ndara dhe banjo me dhomë ngrënie dhe dhomen e ndjenjes. Për strehim max 3 + 2 persona. Me ajër të kondicionuar, TV kabllor, DVD, të sigurt, mikrovalë, internet pa tel, parking të siguruar, shumë kopshte të mëdha me lule, gjelbërim dhe lloje të ndryshme të palmave, shtrojë, shtretër dielli, Barbecue, shesh lojërash për fëmijë. 25-75 euro në ditë, (nëntor-25-30e, maj dhe tetor 35-40e, qershor dhe shtator 45-55e, korrik dhe gusht 65-75e).

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 368 366

Emri i pronarit

Ana Valentic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën