RENT A CAR

Apartamente RADOJKOVIC

Kotor, Orahovac, Zorana Gopčevića bb

Numri i pyetjeve: 1174 Vizita: 46492

Numri i pyetjeve: 1174 Vizita: 46492

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Katër-krevat apartamente dhe dhoma në shtëpi në plazh. Internet, ajer te kondicionuar, TV. Pamje nga deti, shumë gjelbërim, det i ngrohtë, plazh me guralecë. Vend i qetë, i përshtatshëm për fëmijët me fëmijë. Personi kontaktues: Lidija Radojkoviq

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 085 345

0038163470611

Emri i pronarit

Tomislav Radojković

Web site: www.letovanjeorahovac.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën