RENT A CAR

Apartamente Villa Popovic

Kotor, 2, Доњи Ораховац, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 106 Vizita: 3571

Numri i pyetjeve: 106 Vizita: 3571

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Popoviç ndodhet në qendër të një fshati të bukur peshkimi të quajtur Orahovac i famshëm për plazhet më të bukura në Gjirin e Kotorrit. Orahovac është vetëm disa kilometra larg nga Qytetin e Vjetër të Kotorrit. Vilë është vetëm dy minuta më këmbë nga plazhet e shumta, bare plazhi, restorante dhe dyqane.

Villa Popoviq ka disa apartamente me tarraca ku mund të shijoni pamjen e gjirit, si dhe pyllin paqësor dhe relaksues.

Vilë ka një kopsht të madh - një kopsht që është zbukuruar me gjelbërim të gjallë dhe të bukur që është i lirë të përdoret për të gjithë mysafirët tanë. Kopshti ynë gjithashtu ka një pamje të gjirit të Kotorrit.Ndërtesa ka një parking të madh që i përgjigjet kapaciteteve të banesës.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038162313057

Emri i pronarit

Maja Popovic

Web site: www.villapopovic.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën