RENT A CAR

Hotel Forza Mare

Kotor, Dobrota,Kriva Ulica

Numri i pyetjeve: 4 Vizita: 34105

Numri i pyetjeve: 4 Vizita: 34105

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Forza Mare ndodhet në Dobrota, 3 km larg qendrës së qytetit, në bregun e Gjirit të Kotorrit. Goditja e pesë yjeve Një atmosferë e ngrohtë dhe miqësore është një vend ku mund të gjeni gjithçka që i përshtatet nevojave tuaja dhe kjo do t'ju bëjë të doni të vini dhe të qëndroni këtu përsëri!

Forza Mare ka dhjetë suita të dyfishta. Çdo suitë me ajër të kondicionuar është e mobiluar me cilësi të lartë, me porosi mobilje projektuesi dhe ka TV kabllor dhe lidhje interneti. Është interesante se të gjitha dhomat janë krejtësisht të ndryshme nga njëri-tjetri - çdo dhomë tregon historinë e vet të parathënë me emrin e saj: Afrika, India, Dubai, Japonia dhe Kina.

Mysafirët kanë në dispozicion qendrën Wellness dhe Spa, pishinë të hapur not, plazh privat dhe parking privat. Hoteli ka një restorant a la carte me kuzhinë kombëtare dhe ndërkombëtare dhe një dyqan pastrimesh me një tarracë dielli që ofron një pamje të mrekullueshme të Gjirit dhe e bën qëndrimin tuaj këtu edhe më të këndshëm.

Afrika

Me këtë suitë ekskluzive të dyfishtë, Forza Mare ju sjell të gjitha kënaqësitë dhe eksitim të Kontinentit të Zi! Stili i kujdesshëm, me stil të punuar me dorë, stili afrikan, mobilje projektuesi kjo suitë thjesht do të fryn mendjen tuaj. Do t'ju bëjë të ktheheni në Forza Mare gjatë dhe përsëri. Gjerë, dhe dielli baterohet suite Afrikë do të bëjë qëndrimi juaj në hotelin tonë një eksperiencë të paharrueshme!

Indi

Hyni në sferën e Shiva! Këndi Hindu perëndeshë themed me nofullën e saj duke rënë pamje të detit dhe ngjyra të ngrohta do të ju lënë pa frymë. India, suita e dyfishtë ekzekutiv, do të kënaqë edhe mysafirin më të kërkuar. Me ngrohtësinë natyrore dhe misterin që e rrethon; është vendi i duhur për çdo udhëtar të vërtetë, të pasionuar! Ejani dhe shikoni për veten tuaj, Forza Mare po pret për ju!

Dubai

A keni ëndërruar ndonjëherë të jetoni si sheik? Nëse është kështu, Forza Mare do të sigurohet që ëndrrat tuaja të realizohen! Dubai, suitë e dyfishtë ekzekutiv, sjell të gjithë luksin dhe komoditetin e një jete të tillë. Dysheme prej druri me rërë dhe krevati dyfishtë me tulla do të të bëjnë të bien si sheik. Kaloni një fundjavë romantike me një të dashur, ose edhe me veten. Zgjedhja varet nga ju. Gjithsesi, ne do të sigurohemi se asgjë nuk mungon!

Japoni

Është një herë në një mundësi të jetës! Përjetoni vendin e diellit në rritje këtu në Forza Mare! Arrijnë paqen e brendshme dhe qetësinë absolute në këtë suitë të dyfishtë standarde. Shikoni lindjen e diellit dhe vendosni para syve tuaj. Japonia është zgjedhja perfekte për një pushim pas një viti biznesi të gjatë dhe të zënë. Lejoni mendjen tuaj, rigjallëroni trupin tuaj dhe kontaktoni veten tuaj të brendshëm!

Kinë

Shpëtuar nga presioni i përditshëm dhe stresi. Kina do të ofrojë një strehë të sigurt për largimin tuaj të vogël. Me dizajnin e saj të thyer stereotip, ngjyrat joortodoks dhe pamjen e paharrueshme, Forza Mare ju siguron të përjetoni Lindjen e Largët në të mirë të saj. Nuk ka nevojë të shikoni më tej, të gjitha që ju kërkoni janë këtu përpara jush!

Double Deluxe

Double Deluxe janë suita luksoze me porosi të hartuara. Ne i kushtuam vëmendje të veçantë çdo detaji të vetëm. Dizajni i çuditshëm dhe ngjyrat e ngrohta joortodokse do të lënë përshtypje të fortë tek çdo vizitor. Ideal për pushime familjare ose fundjavë pa stres.

Spa dhe Wellness

Vend i qetë, i bukur, i frymëzuar nga kultura të ndryshme. Profesionistë të dedikuar dhe një koleksion të gjerë të zgjidhjeve të trajtimit, duke përfshirë: masazh, banjë turke, banjë të përfunduar, dush i çmendur, etj palestër. Përjetoni një largim nga streset e jetës së përditshme, zgjidhni të ndjeheni më mirë sot.

relaksohuni, rigjallëroni, ringjalleni

Restorant & Pastiqeri

Kombinimi i elegancës bashkëkohore, ambienti i fundit dhe shërbimi i pashembullt, Restoranti dhe Pastiçeri Forza Mare ka shenjë dalluese të përsosmërisë së vërtetë të nderuar me një vlerësim me pesë yje dhe komente të shumta. Nëse doni të shkoni për një kafshim të shpejtë, ose një vakt deti, Forza Mare është vendi që të jetë!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën