RENT A CAR

Hotel VILLA DUOMO

Kotor, Stari grad 358

Numri i pyetjeve: 1 Vizita: 22793

Numri i pyetjeve: 1 Vizita: 22793

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Pozicioni i shkëlqyeshëm i kombinuar me dekor të brendshëm dhe standard të lartë shërbimi do t'ju kënaqë që nga momenti i parë. Dizajni dhe komoditeti i përjetshëm i pallatit të vjetër të Rilindjes nuk e kanë kompromentuar kënaqësinë e mysafirit. Të gjitha 13 apartamente luksoze janë të pajisura me mobilje ekskluzive, të hartuar me dorë dhe pajisje të kualitetit të lartë. Secili apartament ofron një eksperiencë unike, të pashoqe vizuale dhe rehati të klasit të lartë.

Shtatë apartamente janë të pajisura me tharëse banjot me Jacuzzi, dy nga ato me tharëse hidromasaje dhe katër me kabina dushi me gurë. Pesë apartamente janë të pajisura me mini-kichen, dhe të gjitha apartamente thirthten me mini-bar.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 200m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Dërgo kërkesën