RENT A CAR

Hotel Vardar

Kotor, Stari Grad

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 26434

Numri i pyetjeve: 0 Vizita: 26434

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Hotel Vardar ndodhet në qytetin e vjetër të Kotorrit, në sheshin kryesor të qytetit. Hoteli ka një traditë që vazhdon shumë vite. Pas një periudhe rinovimi, Hotel Vardar është i hapur për mysafirët që duan një festë të vërtetë, shërbim të klasit të lartë dhe çdo ngushëllim.

Hotel Vardar ka restorantin e vet Galion, qendrën Wellness dhe sallën e kongresit për 45 persona.

Hotel Vardar i plotëson të gjitha kërkesat për vlerësimin 4 yje.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 100m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën