RENT A CAR

Palazzo Radomiri

Kotor, Dobrota 220

Numri i pyetjeve: 4 Vizita: 31773

Numri i pyetjeve: 4 Vizita: 31773

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

E vendosur në zemër të një lagjeje të vjetër detare Dobrota dhe drejtpërsëdrejti në bregun e Gjirit të Boka Kotorskës në Bocche di Cattaro, Mali i Zi, Palazzo Radomiri është një pallat i jashtëzakonshëm i hershëm i shekullit të 18-të, i konvertuar në një hotel të vogël boutique.

Pamja e saj origjinale dhe karakteri janë restauruar me kujdes dhe janë sjellë në standardet më moderne, duke përzier karakteristikat ekzistuese me detaje dhe funksione moderne. Është një strehë e ftohtë e relaksimit me pamje më të mirë të kësaj gjire të mrekullueshme.

Qasja personale e hotelit për çdo mysafir dhe mjedis intime e bën përvojën në këtë mjedis të bukur edhe më relaksues dhe ngushëllues. Është një bazë e përkryer për një qëndrim të vërtetë të paharrueshëm dhe një vend ku mund të ndjeheni gjithmonë në shtëpi.

Palazzo Radomiri ka 10 dhoma të mobiluara në mënyrë individuale, 5 prej të cilave janë një dhomë gjumi dhe 5 suita, me mure guri të ekspozuar dhe pamje madhështore mbi gjirin.

Objektet e dhomave:

- Banjo me dush ose banjo me tharëse flokësh dhe tualete falas ETRO

- Cilësi të Lartë Saten Damask Liri shtrati, Bath dhe peshqir plazhi

- TV satelitor, Telefoni dhe ADSL Internet Access

- Ngrohje dhe ajër të kondicionuar

- Frigorifer me Mini Bar

- Pastrim kimik, Lavanderi dhe hekurosje në kërkesë

- Në objektet e ankorimit në vend

- Lounge me zonën e kafenesë

- Tarraca për relaksim dhe sunbathing, etj.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 100m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën