RENT A CAR

Apartamente 99

Kumbor, Kumbor 99

Numri i pyetjeve: 625 Vizita: 18219

Numri i pyetjeve: 625 Vizita: 18219

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në breg të detit në Kumbor ka apartamente 99.

Ne kemi apartamente ku mund të strehojmë të qetë 3 deri në 5 persona. Apartamente janë të pajisura plotësisht me kuzhinë, ballkone, ajer te kondicionuar dhe TV satelit.

Në frontin e shtëpisë ka një oborr të gjerë me një zonë Barbecue i pjekur në skarë dhe shumë gjelbërim, si dhe një vend për t'u çlodhur në hijen e kivi dhe rrushi.

Përveç apartamenteve në Kumbor, ne gjithashtu ofrojmë një apartament në Zelenicë (54m2). Apartamenti eshte dy dhoma gjumi (3 + 2), me kuzhine, banjo dhe dy tarraca. Ajo është e vendosur në zonën e parë 100 metra nga deti.

Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268304548

+382 69788678

Emri i pronarit

Vujnovic Aleksandar i Vida

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën