RENT A CAR

Apartamente Lazarevic

Kumbor, Kumbor 25

Numri i pyetjeve: 2475 Vizita: 74334

Numri i pyetjeve: 2475 Vizita: 74334

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente në breg të detit në Kumbor, Herceg Novi. Apartamente janë të sipërfaqeve të ndryshme: 35, 45 dhe 60 m2. Secili prej apartamenteve ka një dhomë gjumi të veçantë, ajer te kondicionuar, internet wireless, TV kabllor, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe një tarracë të madhe. Në afërsi të menjëhershme ka një plazh privat ku mysafirët tanë janë të lejuar përdorimin e lirë të plazhit celular.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267622836

+382 31 684740

Emri i pronarit

Lazar Lazarevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën