RENT A CAR

Apartamente MAJIC

Kumbor, Kumbor 38

Numri i pyetjeve: 1527 Vizita: 53266

Numri i pyetjeve: 1527 Vizita: 53266

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpia jonë me apartamente është e vendosur në Kumbor, në hyrje të Gjirit të Kotorrit. Distanca nga deti është 30-40m. Ne kemi 5 apartamente të pajisura plotësisht nga të cilat tre janë dy dhoma gjumi dhe dy një dhomë me një kuzhinë të veçantë dhe banjo. Apartamentet me dy dhoma gjumi janë planifikuar për një qëndrim prej 5-6 personash dhe 2-4 persona më të vegjël. Apartamente kanë një tarracë me pamje të bukur detit dhe gji, ajer te kondicionuar dhe TV. Shtëpia ka një hapësirë private parkimi me hije natyrore. Tivat dhe Aeroporti i Dubrovnikut janë 30 km larg nga ne. Në qytetin e vjetër të Kotorrit ne jemi 40 km larg.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38231684840

Emri i pronarit

Apartmani Majic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën