RENT A CAR

Apartamente Sijerkovic

Kumbor, Kumbor 14

Numri i pyetjeve: 1311 Vizita: 43673

Numri i pyetjeve: 1311 Vizita: 43673

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Shtëpia është e vendosur në bregdetin e Detit Adriatik, në hyrje të Gjirit të Kotorrit, në një vend të vogël turistik Kumbor, 5 km nga Herceg Novi. Ne kemi siguruar ju me furnizim të pandërprerë me ujë. Ne kemi 2 apartamente studio me katër shtretër, 3 apartamente në tre apartamente dhe 2 apartamente me dy studio. Secili nga apartamentet ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe WiFi. Apartamente tona janë të vendosura në bregdet, kështu që ne kemi plazhin tonë. Nëse jeni duke mbërritur me makinë ju keni siguruar parkim, shfrytëzim të skive, si dhe mundësinë e lidhjes së anijes. Ne mund t'ju ofrojmë një udhëtim ditor me anijen tonë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69280822

Emri i pronarit

Vjera Sijerkovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën