RENT A CAR

Apartamente Tre Sorelle

Kumbor, Kumbor 13, Herceg Novi 85340

Numri i pyetjeve: 1579 Vizita: 59135

Numri i pyetjeve: 1579 Vizita: 59135

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Në breg të detit, në hyrje të Gjirit të Kotorrit, në Kumbor (5 km nga Herceg Novi - vendi me ditët më diellore të vitit), ne ofrojmë apartamente moderne me madhësi 35-40m2. Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar, me ballkon dhe pamje të drejtpërdrejtë të detit. Internet Wi-Fi dhe TV satelit janë në dispozicion në apartamente. Çdo apartament ka një hapësirë parkimi të rezervuar. Guests kanë qasje të lirë në plazh dhe cadra plazhi. Kapaciteti është nga 4 deri në 5 persona.

Gjithashtu në Kumbor 150m nga deti, ne ofrojmë apartamente krejtësisht të reja në vilën e ndërtuar rishtas Kumbor, para të cilit ka një pishinë të mrekullueshme me një tarracë të madhe. Apartamente Novi 1 dhe Novi 2 40m2 janë të pajisura në mënyrë moderne, me ajër të kondicionuar, me ballkon dhe pamje të drejtpërdrejtë të detit. Apartamente kanë Wi-Fi internet, Sat TV, kuzhinë të pajisur plotësisht dhe parkim falas. Ka edhe mysafirët e apartamenteve tona në dispozicion të deckchairs në tarracë rreth pishinë. Kapaciteti është nga 4 deri në 5 persona. Çmimet e qerasë të apartamenteve ndryshojnë nga 30 € në 60 € në varësi të datës së akomodimit. Në rastin e një qiraje më të madhe, një marrëveshje e mundshme. Ne pjesen qendrore te Kumbor, 200m nga deti ne marrim me qera nje apartament te madh luksoz me dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje, siperfaqe 90m2 e rrethuar me gjelberim dhe hije natyrore. Nga tarraca ka një pamje të mrekullueshme të Herceg Novi dhe hyrje në Gjirin e Kotorrit. Çmimi i këtij apartament është në rangun prej 30 € deri në 50 € në varësi të sezonit të sezonit, sezonit ose pas sezonit është aktiv.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 20m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269037285

0038269434734

0038231684632

Emri i pronarit

Ivovic Vladimir


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën