RENT A CAR

Apartamente VELLA

Kumbor, Kumbor 25

Numri i pyetjeve: 2742 Vizita: 102431

Numri i pyetjeve: 2742 Vizita: 102431

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamentet e bukura të sapo ndërtuar vetëm 30 metra nga deti. Apartamente tona janë të vendosura nën rrugën kryesore, kështu që mysafirët nuk duhet të kalojnë rrugën për të arritur në plazh. Në një distancë prej 200 m, ka 5.6 plazhe të vogla me rërë. Plazhi i parë është vetëm 50 m larg. Rreth apartamentit ka shumë pemë të mimozës, portokall dhe kivi. Ne kemi siguruar mysafirët tanë me parkim të lirë, TV kabllor, përdorimin e lirë të sundeck në plazh të Hotel Xanadu. Çdo apartament ka një tualet të veçantë, kuzhinë dhe tarracë. Uji është siguruar për të gjitha 24 orët, dhe çdo apartament ka një klimë. MIRESEVINI
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 4000m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 676 065

Emri i pronarit

Lazarevic Ljiljana

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën