RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma Roza

Kumbor, Kumbor 94

Numri i pyetjeve: 1084 Vizita: 53570

Numri i pyetjeve: 1084 Vizita: 53570

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

'Apartamente dhe Dhoma Roza' janë të vendosura në Kumbor, një fshat i vogël bregdetar 5 km larg nga Herceg Novi në drejtim të Kotorrit. Apartamente dhe dhoma janë të pajisura me TV satelitor, ajer te kondicionuar, kuzhine, tarracë, dhe të ftuarit mund të përdorni shërbimet e internetit wi-fi, si dhe parkim falas. Të gjitha njësitë e akomodimit kanë kuzhinë dhe banjo të tyre, si dhe një tarracë, por dy dhoma dyshe që ndajnë një banjo dhe një tarracë të madhe me pamje nga deti. Akomodimi ndodhet në breg të detit, ka plazhin e tij të landscaped me cadra dhe cadra në dispozicion për mysafirët si pjesë e çmimit. Brenda oborrit të gjerë ka një skarë si dhe tavolina ngrënie në shërbim të mysafirëve. Mundësia e lidhjes së anijes si dhe organizimi i ekskursioneve nga Gjiri i Gjirit të Kotorrit. Vend ideal për pushim, shikoni për veten tuaj. Ju mund të shihni çmimet në www.vilaroza.com. Ju gjithashtu mund të shikoni në video duke shtypur në tub: VILA ROZA KUMBOR MONTENEGRO.

Dobrodosli !!!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31684572

+382 67 822 896

Emri i pronarit

Jovan Djilovic

Web site: http://www.vilaroza.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën