RENT A CAR

Apartamente Mrvaljevic

Meljine, Narodnog Fronta 55

Numri i pyetjeve: 2483 Vizita: 102623

Numri i pyetjeve: 2483 Vizita: 102623

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Nëse jeni të interesuar për strehimin tonë na kontaktoni me telefon në + 38269359808. Ne jemi gjithashtu në dispozicion në Viber.

Ne jemi të vendosur në Meljine, në një vend të qetë dhe të qetë, me pamje nga deti, 150 m nga plazhi me rërë. Strehim ynë privat ka apartamente: me banjo private, mini kuzhine me frigorifer, TV kabllor, ajer te kondicionuar, dhe një tarracë të veçantë. Ofrohet parkimi, furnizimi i pandërprerë me ujë dhe përdorimi i pakufizuar i ujit të ngrohtë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38266116833

+382 31348568

+38269359808

Emri i pronarit

Mrvaljevic Kate

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën