RENT A CAR

Fortunella

Meljine

Numri i pyetjeve: 3199 Vizita: 142223

Numri i pyetjeve: 3199 Vizita: 142223

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Fortunella ndodhet në lagjen Meljine, 1500 m nga qendra e Herceg Novi dhe vetëm 150 metra nga plazhet me rërë. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të akomodimit me kapacitete të ndryshme. Dhomat dhe apartamentet, të cilat lëshohen gjatë gjithë vitit, janë të rehatshme, me ajër të kondicionuar, të pajisur plotësisht, me parkim të sigurt, mundësitë e përdorimit të lidhjes në internet ... Për mysafirët tanë ofrojmë trajtime mjekësore dhe relaksuese në zyrën e njohur "Stojoviç". Pushime të këndshme me mundësinë e përdorimit të rehabilitimit fizik dhe shëndetit në funksion të bukurisë. Mirë se vini!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 343 045

Emri i pronarit

Amalija Kerin Stojovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën