RENT A CAR

Apartament Joviceviq

Petrovac

Numri i pyetjeve: 2596 Vizita: 59409

Numri i pyetjeve: 2596 Vizita: 59409

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ndodhet pranë Hotel Castellastva. Ndodhet 100 metra larg detit. Apartamenti eshte 35 m2. Ka një kuzhinë të pajisur plotësisht, ajer te kondicionuar, TV kabllor, tarracë prej 20 m2, parking për 24 orë. Nëse është e nevojshme, ju mund të merrni një krevat fëmijësh dhe ushqim për foshnje

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 395 950

Emri i pronarit

Marija Jovicevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën