RENT A CAR

Apartament Pavle

Petrovac

Numri i pyetjeve: 1007 Vizita: 23998

Numri i pyetjeve: 1007 Vizita: 23998

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti eshte i vendosur ne qender te qytetit, ne katin perdhe te nderteses, 100 m larg plazhit.Apartamenti eshte 70 m2 Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi te ndara, dhome ndenje, kuzhine e pajisur plotësisht me ngrenje, banjo. Kabllot televizive dhe internet, makinë larëse, pjatalarëse. Ajo ka ballkon e vet, një tarracë të përbashkët prej 20m2 dhe parkingun e vet.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 395 950

Emri i pronarit

Marija Jovicevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën