RENT A CAR

Apartamente AKI

Petrovac, Miriste, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 568 Vizita: 13190

Numri i pyetjeve: 568 Vizita: 13190

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Banesat janë të vendosura në Petrovac, në afërsi të plazhit, supermarket, restorante .. Ambienti i këndshëm dhe i këndshëm.

Ne kemi:

Apartament 1: Apartament me tre dhoma gjumi (dy dhoma gjumi) që strehon deri në 6 persona.

Apartament 2: Studio që pranon deri në 5 persona.

Apartamente janë me pamje nga deti. Nëse është e nevojshme, ne gjithashtu kemi një shtrat për të vegjlit tuaj.

Pritësit janë gjithmonë në dispozicionin tuaj.

Parkimi ndodhet përballë ndërtesës dhe është falas.

MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069668119

0652660770

Emri i pronarit

Lidija Gilic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën