RENT A CAR

Apartamente Agape

Petrovac, Petrovac

Numri i pyetjeve: 2091 Vizita: 38226

Numri i pyetjeve: 2091 Vizita: 38226

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Një shtëpi private në pronësi të familjes Franović, në të cilën ndodhen apartamente Agape, është 300 metra larg detit. Shtëpia është e rrethuar me pemë ulliri dhe kopsht të bukur. Në kopshtin tonë ju do të gjeni fruta lokale / mesdhetare dhe erëza bimore të përdorura për të përgatitur një vakt për mysafirët tanë, sipas kërkesës së tyre. Restorante të shumta, bare dhe dyqane si dhe plazhet me rërë të bukur janë vetëm 6-8 minuta në këmbë nga shtëpia jonë.

Apartamente Agape janë njësi me ajër të kondicionuar me një tarracë apo ballkon. Apartamente kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht, një krevat king size, një TV LCD dhe apartamente 3, 4 dhe 5 kanë një dhomë të gjallë.

Guests mund të përdorni herë pas here një kuzhinë të përbashkët në kopsht i cili është i pajisur me një vuaj vuaj dhe një furrë guri, sipas kërkesës së tyre.

Nga ose në shtëpi transporti është i lehtë për shkak të afërsisë së rrugëve kryesore dhe rrugës kryesore. Gjithashtu, vetëm pak minuta me këmbë nga stacioni i autobusëve. Guests mund të përdorni shërbimet e makinave me qira dhe parkim falas private. Aeroportet më të afërt janë Tivat - 37 km, dhe Podgoricë - 46 km nga apartamente Agape.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38233462431

Emri i pronarit

Mladen Franovic

Web site: http://www.apartmentsagape.com/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën