RENT A CAR

Apartamente Almaja

Petrovac, Petrovac

Numri i pyetjeve: 1572 Vizita: 23629

Numri i pyetjeve: 1572 Vizita: 23629

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Almaja ndodhet 70 metra larg plazhit, përgjatë pyllit me pisha në një rrugë të qetë në të gjithë hotelin luksoz Montecas. Është vetëm njëqind metra larg qendra me dyqane, barnatore dhe Qendrën Shëndetësore. Ajo ka gjashtë apartamente me tarraca dhe pamje nga deti, një e dyfishtë, tre e trefishtë, prej të cilave një me një tarracë të madhe, një katër-bedded me krevat ndihmëse për të pestën një person dhe një tarracë të madhe çati dhe një papafingo në katin përdhes, gjithashtu me një tarracë të madhe. Të gjitha apartamentet kanë tarraca, pamje nga deti dhe pyll me pisha, ajer te kondicionuar, internet, programe televizive satelitore, banjo dhe aneks kuzhine. çupë përditshme mban apartamente.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Dejan Mijovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën