RENT A CAR

Apartamente ČALENIĆ

Petrovac, Brezine bb, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 6348 Vizita: 86285

Numri i pyetjeve: 6348 Vizita: 86285

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në pjesën më të bukur dhe të qetë të Petrovës ndodhet një shtëpi familjare Calenic me apartamente.Në një mjedis të bukur mesdhetar i rrethuar me gjelbërim dhe lule për mysafirët tanë ne ofrojmë relaksim dhe relaksim në kuptimin e duhur të fjalës i.Lubusnost dhe përvoja e gjatë e ushtrive i bën mysafirët të lumtur me ne përsëri në shtëpi. Ne ofrojmë dhoma të dyfishtë, trefishtë, studio dhe apartamente, vendi është pastruar çdo ditë, sanduiçe, linens janë ndryshuar, dhe ne ofrojmë mundësinë e larjes së venave, gjithashtu ka një parking në gjykatë. Ju ftojmë përzemërsisht të jeni mysafirët tanë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269232367

Emri i pronarit

Aleksandra Calenic

Web site: https://www.facebook.com/Apartmani-Calenic-Petrovac-na-Moru-743382362381431/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën