RENT A CAR

Apartamente DJUROVIC

Petrovac, Mirista

Numri i pyetjeve: 6260 Vizita: 148303

Numri i pyetjeve: 6260 Vizita: 148303

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në zonën e parë të Petrovac dhe janë të vendosura rreth 130 metra nga plazhi i qytetit. Vendndodhja e saktë është më e lehtë për t'u identifikuar në rrugën që lidh dy kisha ortodokse, Sv. Ilija dhe Sv. Tome. Do të ishte mjaft e afërt për të arritur në plazh për një minutë ose për një shëtitje me rekete, dhe aq larg saqë qëndrimi juaj nuk do të ndërhyjë me zhurmën e shufrave të qytetit, të cilat punojnë deri në 01 çdo natë. Në këtë pjesë të Petrovës ndodhen, në një distancë shumë të shkurtër, një supermarket, treg, bankë, postë, qendër shëndetësore, farmaci dhe shumë gjëra të tjera të nevojshme për të qëndruar në det.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 878 150

Emri i pronarit

Mihailo Djurovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën