RENT A CAR

Apartamente Danilo Medin

Petrovac, Krs Medinski

Numri i pyetjeve: 807 Vizita: 24885

Numri i pyetjeve: 807 Vizita: 24885

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

JEMI OFERTA JANË SHTATË DHOMAT

Petrovac është një nga destinacionet turistike më të balancuara më të mirë në të gjithë bregdetin e Malit të Zi. Është mjaft e vogël - të ndihesh mirë dhe e suksesshme, dhe përsëri mjaft e madhe për të pasur dyqane të mjaftueshme, banka dhe postime, në mënyrë që të mos humbasësh. Plaza është zbukuruar dhe madhësia e rërës lëviz nga njëra anë në tjetrën. Megjithëse e mrekullueshme për familjet nuk është një festë, Petrovac gjithashtu ofron vende për natën. Të dy diskoteka janë të vendosura në plazhet e plazhit kështu që nuk ka fjalë për 'muzikë nga kafene të mërzitshme në plazh' në qoftë se ju gjeni se jeni tashmë në banesë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 63 781 99 45

Emri i pronarit

Danilo Medin

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën