RENT A CAR

Apartamente David

Petrovac, Petrovac, Petrovac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 3 Vizita: 2130

Numri i pyetjeve: 3 Vizita: 2130

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Zlata ka strehim me ajër të kondicionuar në Petrovac na Moru, vetëm 300 metra nga plazhi më i afërt. Free Wi-Fi është në dispozicion në pronë. Apartamentet ofrojnë TV kabllor dhe një ballkon me pamje nga kopshti. Apartamentet kanë një aneks kuzhine të pajisur me një zonë ngrënie dhe një vitore. Njësitë e akomodimit përfshijnë një banjo private me dush dhe tualetin falas. Pranë vilës do të gjeni një restorant, kafene, treg dhe dyqan. Sveti Stefan me plazhin e tij të bukur dhe pamjet historike është 10 km nga Apartments MV, ndërsa Budva mund të arrihet në më pak se 20 minuta me makinë. Shtëpia e ftuar është 38 km nga Aeroporti i Tivat dhe 51 km nga Aeroporti i Podgoricës. Zlata Vukoviç 00382 69 513 920

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin


Thirrni pronarin

00382 69 513 920

00382 69 513 920

00382 69 513 920

Emri i pronarit

Vukovic Marko


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura