RENT A CAR

Apartamente Draskovic - Mirista

Petrovac, Ulica 13 br 39

Numri i pyetjeve: 2375 Vizita: 61584

Numri i pyetjeve: 2375 Vizita: 61584

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Strehim ndodhet 250 metra nga deti, 2 minuta më këmbë është e lehtë për të ecur nëpër fshatin, në pjesën perëndimore të qetë të Petrovac. Ne ofrojmë të vetme, të dyfishtë, trefishtë, me katër shtrat dhe pesë-apartament shtrat.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69060167

Emri i pronarit

Danilo Draskovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën